Бохоницький ЗДО (ясла-садок) "Дзвіночок"
Агрономічної сільської ради

Історія закладу

Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі виховательські руки, що з часом стають такими ж рідними, як і материнські. Дитячий садок – перша пристань життєвої ріки, перші успіхи і перемоги, образи і прикрощі.

Бохоницький дитячий садок було створено на  базі ясел колгоспу «Комуніст» в 1967 році. 

Першою завідуючою дошкільного закладу з 1967 по 1969 рік була Горошкова Наталія Олексіївна, з 1969 по 1972 рік закладом керувала Штойко Ганна Петрівна, з 1972 по 1994 рік завідуючою була Кравець Надія Миколаївна, з 1994 по 1997 рік Чернишевич Алла Ярославівна, з 1997року по даний час завідуюча закладом Мельник Ірина Григорівна.

За  п’ятдесятирічне існування багато чого змінилось: з пристосованого, тісного  приміщення у  1988 році перейшли  у типове, двоповерхове, в якому вільно розташувалось 4 групи. 

Але зміни в державі призвели і до змін у дошкіллі: зниження народжуваності, підвищення цін на енергоносії,  низькі зарплати - і в 1995 році залишається функціонувати лише одна група  із сезонним перебуванням дітей.

З 2004 року дошкільний заклад почав потроху «оживати»: проведено газ і садочок перейшов на цілорічний режим роботи. Розбудовувалось село, збільшувалась кількість дітей. І у травні 2007 року та листопаді 2011 року ми радо прийняли   дошкільнят у другу і третю групу нашого дошкільного закладу. А із 1 вересня 2016 року у нас функціонує 4 вікові групи.  

Відкриття груп дало можливість привести штати закладу до вимог Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 4 листопада 2010 року N 1055: введено посаду практичного психолога, інструктора з фізкультури, керівника гуртка. Пріоритетним напрямком роботи нашого дошкільного закладу обрано гуманітарний. Виходячи з того, що гуманітарний розвиток орієнтований на розкриття потенціалу кожної дитини, ми пішли шляхом створення належних умов для функціонування освітнього закладу, який забезпечує розвиток, виховання і навчання дитини, реалізацію культурних, творчих можливостей дошкільників. У нас функціонує 3 гуртки: «Умілі ручки », «Ми маленькі українці» та «Театрик». Керівники гуртків – вихователі ДНЗ: люди творчі, відповідальні, енергійні. 

Із 2012 року  силами вихователів та батьків розпочато облаштування міні-музею «Бабусина скриня». В його стінах проводяться тематичні  заняття і розваги, відбуваються робота гуртка «Ми маленькі українці».  

Логін: *

Пароль: *