Бохоницький ЗДО (ясла-садок) "Дзвіночок"
Агрономічної сільської ради

Порядок проведення особистого прийому громадян

Додаток 2 до  наказу

№ 10/аг  від  03 січня 2024 року

 

Порядок проведення особистого прийому громадян

у Бохоницькому ЗДО (ясла-садок) Агрономічної сільської ради

 

1. Особистий прийом громадян у Бохоницькому ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок» Агрономічної сільської ради проводиться директором та заступниками згідно з затвердженим графіком.

2. Графік особистого прийому громадян затверджується наказом по Бохоницькому ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок» та доводиться до відома громадян через розміщення на інформаційному стенді та сайті Бохоницького ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок»

3. Посадовою особою, яка відповідає за організацію особистого прийому громадян у Бохоницькому ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок»  забезпечує направлення звернень, поданих на особистому прийомі, безпосередньо працівникам, до повноважень яких належить вирішення проблеми і прийняття в зв’язку з цим відповідних рішень є директор або його заступники, які ведуть особистий прийом, самостійно ведуть і журнал особистого прийому громадян.

4. Відповідальність за своєчасний та якісний розгляд звернень, надання відповіді заявнику несуть посадові особи, яким доручено розгляд звернень.

За результатами розгляду звернень, що надійшли на особистому прийомі, при необхідності надання письмової відповіді, працівниками, яким доручено розгляд звернень готується проект відповіді заявнику та інформація за підписом директора Бохоницького ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок».

Рішення про зняття звернення з контролю приймає директор особисто, шляхом накладання резолюції «До справи» на інформації, яка надійшла за розглядом звернення, або шляхом надання відповіді заявнику за особистим підписом. Рішення про необхідність додаткового контролю за розглядом звернення до остаточного вирішення питання приймає директор.

5. Посадова особа, яка відповідає за організацію особистого прийому громадян у Бохоницькому ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок»:

5.1 забезпечує, відповідно до чинного законодавства України, першочерговий прийом (у дні прийому) Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»;

5.2 контролює додержання графіка прийому громадян у Бохоницькому ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок»;

5.3 використовує для поточної роботи (опрацювання документів, роз’яснювальна робота тощо) робочий час, упродовж якого особистий прийом не проводиться;

5.4 при наявності резолюції «Роз’яснено на місці» доводить до відома заявника про те, що йому письмова відповідь надсилатися не буде.

6. У разі, якщо особистий прийом громадян не може відбутися за графіком через поважні причини, він переноситься на інший день та час, який визначається директором або його заступником, про що громадянам доводить до відома посадова особою, яка відповідає за організацію особистого прийому громадян у Бохоницькому ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок»

У разі відсутності директора або його заступників в дні особистого прийому через поважні причини, прийом переноситься на наступний тиждень.

 

 

Логін: *

Пароль: *