Бохоницький ЗДО (ясла-садок) "Дзвіночок"
Агрономічної сільської ради

Загальна інформація

Бохоницький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області 

Садочок розрахований на 4 групи з наповнюваністю 90 дітей. На даний час в дошкільному закладі функціонує 4 групи  і відвідує його 68 дітей:

1 група раннього віку - 17 дітей;

1 група молодшого віку — 19 дітей

1 група середнього  віку  – 17 дитини;

1 старша група  – 15 дітей;

Групи комплектуються за віковими ознаками.

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем. Діти в дошкільному навчальному закладі перебувають 10,5 год. з 7.45 до 18.15.

В Бохоницькому ЗДО (ясла-садок) «Дзвіночок» працює 27 співробітників, 10 з них педагогічні працівники, 17 осіб - обслуговуючий та технічний персонал. Вакантна посада музичного керівника.

Дошкільний навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України а також, відповідно власного Статуту, Концепції розвитку та річного плану роботи.

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Логін: *

Пароль: *